Magformers Dinosauři

Kód: MG708001
Neohodnoceno
2 850 Kč
Skladem

163

Detailní informace

Detailní popis produktu

A je to tu! Ani u Magformers nesmí chybět tolik oblíbení DINOSAUŘI.

Obsahuje 65 dílků, u kterých je vždy jedna strana khaki zelená a druhá hnědá (bifaciální barevné provedení). Balení obsahuje rovněž 10 velkofomátových listů s předlohami pro stavění různých druhů kdysi skutečně žijících dinosaurů. Na každé kartě je také vyobrazena pravděpodobná sktečná podoba, vynačen areál někdejšího geografického rozšíření i přibližná doba, ve které byl na Zemi tento druh hojný a některé další základní informace (stravovací strategie, apod.). 

Počet a kombinace obsažených dílků není nikterak slabou municí a tak kromě (nejedn vyobrazených) dinosaurů lze z této stavebnice snadno budovat i celou škálu klasických staveb odpovídajících uvedené skladbě dílků. Vzhledem k barevné kombinaci např. vhodné pro vozidla, lodě či stavby a předměty zahrnující vojenskou tematiku či zemědělství:) Pro zajímavě rozšířené možnosti postačí v budoucnu přikoupit pár drobných doplňků (např. kolečka, jednokolečka, klouby, vrtule, anteny, pod...) a z Dinosaurů se rázem stává plnohodnotná sada vyšší střední kategorie.

Magformers je unikátní magnetická stavebnice, ze které můžete snadno a rychle postavit téměř jakýkoliv objekt jen z několika málo druhů mnohoúhelníků, které u sebe drží pomocí otáčivých magnetů uvnitř jejich hran.  Stavebnice Magformers je také bezpečnou učební pomůckou, která formou hry podněcuje kreativní fantazii, procvičuje jemnou motoriku a učí děti znát barvy i základní geometrické tvary.

Unikátnost této magnetické stavebnice tkví v technice otáčivých magnetů zabudovaných uvnitř hran jednotlivých dílů stavebnice. Díky „chytrým“ otáčivým magnetům se nestává, že by se jednotlivé dílky od sebe odpuzovaly a děti tak nemohly jednotlivé části spojit. Magnety se vždy natočí tak, aby se dílky k sobě přichytily.

Magnetická stavebnice Magformers je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. Magformers podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s Magformers je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Rozměry dílků stavebnice a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné. Určeno pro děti od 3 let.

Obsah balení : 

19x čtverec
10x trojúhelník
8x vysoký trojúhelník
4x kosočtverec
4x obdélník
4x lichoběžník
4x výseč
2x oblouk
4x obdélníček
4x výseč mezikruží
2x superoblouk

 

 

 

Rozměry balení: 56 x 38 x 6 cm ~ Váha: 1200 g

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.