Minigolf sada Easy

Kód: REME05
Neohodnoceno
4 800 Kč 3 967 Kč bez DPH
Skladem

Balení obsahuje: 5 překážky, minigolfovou hůl ALU, 2 míčky, zapisník, nylonovou tašku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Vytvořit si svoje vlastní minigolfové hřiště nebylo nikdy tak snadné. Minigolfové jamky a překážky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů zaručujících dlouhou životnost a svěží vzhled. Vaši sadu snadno rozšíříte volitelným příslušenstvím. Veškeré originální produkty značky MyMinigolf jsou vyrobeny v Německu pomocí nejmodernějších technologií a jsou certifikovány známkou CE.

Sada Easy je neuvěřitelně variabilní. Minigolf s nimi můžete hrát prakticky na jakémkoliv povrchu. Trává, beton, koberec, parkety, nebo dokonce led není žádný problém. Zahrajete si venku i uvnitř po celý rok. 

Pro koho jsou sady MyMinigolf určeny? Prakticky pro každého koho tato hra těší. Minigolf je netradičním a nenáročným sportem pro všechny věkové kategorie. Protože neexistuje věkové omezení, není nutná ani vynikající fyzická kondice. Spíše než svaly jsou potřeba dobré nervy a pevná ruka. A co víc, člověk si pobude na čerstvém vzduchu, může si popovídat s přáteli a přitom si i zahrát.

Mezi naše spokojené zákazníky patří předvším hotely a penziony, školy, firmy, pořadatelé večírků a soukromé osoby, kteří si našli zalíbení v tomto sportu.

Největší přednosti:
- minimální nároky na prostor
- nenáročnost na povrch hriště
- vysoká variabilita sestavení překážek
- nízká hmotnost sady 5 Kg a malé rozměry
- možnost hrát v interiérech i exteriérech
- vysoká odolnost před povětrnostními vlivy
- rychlý začátek hry a skladovatelnost
- mobilita a možnost vytvoření stabilních drah

Sada obsahuje:
5 překážky (1x trénink, 1x vlna, 1x věž, 1x spirála, 1 Labyrint )
1x minigolfová aluminiová hůl
2x golfové míčky
1x výsledkový zápisník
1x nylonová přepravní taška

 

Výrobce: defacto.GmbH
Původ: Německo
Rozměry: 67 x 28 x 47 cm
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5 kg 

 

PRVNÍ MINIGOLF, KTERÝ SI MŮŽETE ZAHRÁT PŘÍMO U VÁS DOMA

Překážky jsou vyrobené z umělé hmoty, která je odolná proti vlivům počasí a UV záření, což zaručuje, že barvy zůstanou stále zářivé. Vždyť je to tak jednoduché! Stačí jen položit překážky na jakýkoliv alespoň trochu rovný povrch, např. trávník, asfalt, beton, ledové plochy, koberec, parkety, kamennou podlahu…a Váš minigolfový turnaj může začít! Překážky spolu můžete různě kombinovat, sestavovat si nejrůznější dráhy. Fantazii se meze nekladou!

Minigolf je vyráběn v Německu s pomocí nejmodernějších technologií. První prototypy myminigolfu byly vyrobeny z kartonu. Další pak již ze speciální hmoty, která se používá k vytváření modelů v největších automobilových závodech. Hotové prototypy byly poté nastříkány barvou. Dále se již zkoušely v praxi a nadmíru splnily očekávání. Hraní minigolfu byla opravdu zábava a překážky ještě navíc vypadaly skvěle. Práce pokračovala oscanováním modelů a vytvořením jejich 3D virtuálních kopií použitím speciálních softwarů. Na základě počítačových propočtů a modelování vznikly tuny vážící ocelové stroje k výrobě jednotlivých plastových překážek. Nakonec se z překážek sestavily sety a zabalily do nylonových tašek. První kompletní minigolfový set byl hotov 15. května 2008.

Minigolf je nenáročný sport vhodný pro všechny věkové kategorie. První minigolfové hřiště vymyslel a v roce 1953 si ho nechal patentovat švýcarský zahradní architekt Paul Bongni. Pokud se hráči nepodaří překonat překážku a dostat míček do jamky na první pokus, pokračuje z místa, kde se míček zastavil. Cílem hry je dosažení jamky co nejmenším počtem úderů. Pokud se nepodaří zahrát dráhu na 6 úderů, zapisuje se na této dráze výsledek 7 . Vítězí hráč s nejmenším součtem úderů za celý okruh.

PROČ SI KOUPIT MINIGOLF

 • fantastická cena (návratnost je po pouhých 45 hodin hry)
 • odolnost - zábavnost - neohratelnost (podobně jako houpačka se neomrzí)
 • mobilita - skladnost - přenosnost (váha pouhých 10 kg)
 • možnost hrát prakticky kdekoliv
 • střídáním povrchů můžete zvyšovat nebo snižovat obtížnost hry
 • možnost použít Myminigolf pro výstavbu hobby hřiště s mantinely

KDO BY MĚL ZAKOUPENÍ MINIGOLF ZVÁŽIT

 • privátní zájemci se zahradou
 • školy a školky
 • hotely a pensiony
 • sportovní a dětská centra
 • majitelé zahradních restaurací
 • provozovatelé letních kempů a letních dětských táborů
 • poskytovatelé teambuildingových služeb
 • provozovatelé dětských hřišt a dětských koutků
 • tenisové a golfové kluby

O MINIGOLFU

Minigolf je moderní variantou tradičního minigolfu mladého odvětví zábavy a dnes již také sportu. Minigolf se poprvé hrál zřejmě někdy počátkem minulého století jako tréninková variace na patování u tradičního golfu. Zájemce o sportovní minigolf jeho pravidla a historii odkazujeme na stránky Českého minigolfového svazu.

Minigolf je první minigolfovou variantou hry, která přináší po mnoha letech novou přidanou hodnotu pro zájemce o tuto nenáročnou a zábavnou hru pro všechny generace. Díky své příznivé ceně přichází totiž za zájemci o hru doslova domů - heslo tvůrců hry „Minigolf is coming home“ je tedy více než oprávněné. Za necelých 6 500 Kč získá nový štastný majitel myminigolf základní set - 13 překážek, 2 míčky, praktickou brašnu a golfovou hůl. Odehraje-li potom se hrou pouhých 45 hodin hry, má při cenách půjčovného 150 Kč za hodinu hry tuto sadu „zaplacenu“.

Jsme přesvědčení, že myminigolf přivede k této hře doslova tisíce nových zájemců o hru a že se z minigolfu stane během několika let doslova lidová zábava.

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

Hrát se dá doslova kdekoliv. Je důležité, aby jste si postavili hru tak, aby se podmínky pro jednotlivé hráče během hry výrazně neměnily. Hráči hrají minigolfovou holí o kterou se mohou dokonce i střídat. Většina her se hraje minimálně ve dvojci. Nehrající hráči radí, kybicují a současně někdy škodolibě počítají hrajícímu hráči neúspěšné pokusy.

Počet úderů na zdolání překážky se zaznamenává do výsledkového zápisníku. Na konci hry se po projetí všech překážek body sečtou - kdo projel hřištěm s nejmenším počtem úderů vyhrává. Pakliže hráč nepřekoná překážku, nedostane míček do jamky na první pokus, pokračuje z místa, kde se míček zastavil nebo opět od úplného začátku (což může být někdy taktičtější).

Cílem hry je dostat míček do jamky na co nejmenší počet úderů, obvykle platí, že když hráč nedá překážku ani na 6 úderů, zapíše si do zápisu o hře číslo 7

Doplňkové parametry

Kategorie: MINIGOLF
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.