Pronájem Shuffleboard Buffalo skládací nohy /24 hodin

Kód: 7090.501A
Neohodnoceno
1 900 Kč 1 570 Kč bez DPH
Expedujeme do 24 hodin

Holandský billiard, Sjoelen, Šoupaná nebo také Holandský shuffleboard

Nabízíme k pronájmu stolní hru Shuffleboard v kvalitním provedení.

Výstřižek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní shuffleboard pro celou rodinu!

Pro Alure Shuffleboard, nemusíte mít stůl, Shuffleboard má skládací nohy, které jsou pevné a ve správné výšce pro hru  (78 cm), shuffleboard tak může být umístěn kdekoliv. Shuffleboard  je dodáván s 30 disky z leštěného bukového dřeva, které mohou být uloženy pomocí posuvného víka.

- cena je na 24 hodin, včetně montáže a demontáže

- v případě objednání více zábavních produktů, nabízíme individuální nacenění

- doprava 9 kč km

- veškeré ceny jsou s DPH

Kvalitní shuffleboard pro celou rodinu!

Pro Alure Shuffleboard, nemusíte mít stůl, Shuffleboard má skládací nohy, které jsou pevné a ve správné výšce pro hru  (78 cm), shuffleboard tak může být umístěn kdekoliv.

  • Výška 4,5 cm, délka: 200 cm, šířka 41 cm
  • Sklopné nohy
  • Obsahuje posuvné víko pro uložení hracích kamenů
  • Hmotnost 15 kg

Tato populární a rozšířená stolní hra se narodila v 16. století v Anglii. Vznikla tím, že si lidé krátili čas šoupáním mincí po stolu. Jelikož se hra dala hrát všude, kdebyl stůl, masově se rozšířila a začala se zdokonalovat, až dostala svůj, speciálně upravený stůl. V průběhu 19. století se díky anglickým emigrantům dostala také do Ameriky a postupně se rozšiřovala.Její vrcholné období znovuzrozené slávy byl začátek minulého století. Dnes SHUFFLEBOARD prožívá svoji renezanci a získává davy příznivců také v Evropě. Ve světě se používá víc než milión stolů SHUFFLEBOARD, které jsou vyráběny podle přísných norem.

Podstata hry SHUFFLEBOARD:

Získávání co nejvíce bodů i za cenu vyřazení hracích kamenů soupeře z hrací plochy. Vlastní kámen musí hráč dostat na co nejcennější pole.

Jedinečnost této hry spočívá i v tom, že i menší děti jsou rovnocennými soupeři pro dospělé a mohou s přehledem vyhrát.bsahuje 30 hracích kamenů z leštěného bukového dřeva

Vysoce kvalitní shuffle board pro celou rodinu! Tato deska má oficiální délku 2 metry. Výška a šířka desky činí 4,5 a 41 cm.

Pravidla hry:

Účel hry
Účelem hry je šoupnout všechny 4 kameny střídavě s protihráčem tak, aby dosáhly co nejvyššího scóre, a to aniž by spadly do žlábku na konci stolu.

2 hráči – jak hrát
Hráči stojí na stejném konci stolu Shuffleboard. Hráči si hodí korunou nebo si jinak určí, kdo bude házet první kámen a jakou barvu kamenů bude mít. (Výhodou je házet jako poslední.) První hráč hodí svůj kámen směrem k druhé straně stolu, která se stává bodovaným koncem. Jeho protihráč potom hází svůj kámen podobným způsobem a snaží se shodit kámen prvního hráče. Hráči potom házejí střídavě, dokud nehodí všech 8 kamenů. Po jejich hození je dokončeno jedno kolo. Hráč, jehož vedoucí kámen je nejvzdálenější je vítězem kola. Scóre vítěze se sečte a zapíše se na výsledkovou tabuli. Hráči potom přejdou na druhou stranu stolu, kde jsou kameny. Hraje se další kolo, a to stejným způsobem jako první. Vítěz předcházejícího kola hází jako první. Hra pokračuje tak dlouho, dokud některý z hráčů nedosáhne 15 bodů.

4 hráči – jak hrát
Hrají 2 týmy po 2 hráčích. Každý hráč z týmu stojí na jednom konci stolu. Po hození korunou nebo jiném určení, který tým bude házet jako první a jakou barvu kamenů budou mít, hra začne stejným způsobem jako u hry dvou hráčů – první hráč hodí svůj kámen směrem k druhé straně stolu, která se stává bodovaným koncem. Protihráč, který je vedle něj potom hází svůj kámen podobným způsobem. Tito dva hráči potom střídavě hází, a to dokud nehodí všech 8 kamenů. Po jejich hození končí jedno kolo. Hráč, jehož vedoucí kámen je nejvzdálenější (od hráčů, kteří hráli kolo) je vítězem kola. Scóre vítěze se sečte a zapíše se na výsledkovou tabuli. Hráči, kteří jsou na druhé straně stolu (kde jsou kameny) odklidí kameny a začíná další kolo z jejich strany stolu a spoluhráč vítěze minulého kola hází jako první. Hra pokračuje tak dlouho, dokud některý z týmů nedosáhne 21 bodů.

Způsob bodování
Po hození všech kamenů je hráč, jehož vedoucí kámen je nejdále od hracího konce vítězem kola. Scóre vítěze = sečtou se hodnoty všech kamenů, které leží před kameny poraženého hráče. Body získává pouze vítěz kola.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRONÁJMY A ZÁPŮJČKY
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.