Smartblock - Katamino set 98 ks

Kód: KAT98
1 hodnocení
Značka: Smartblock
595 Kč 492 Kč bez DPH
Expedujeme do 24 hodin

Hlavolam a stavebnice v jednom !

Doporučený věk 3 – 8 let

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KATAMINO je celosvětově známý hlavolam. Hráči musí pro dokončení úlohy použít různé tvary kostiček. Zároveň je možné tuto sadu použít jako stavebnici pro volné skládání tvarů a staveb. Příklady najdete na fotografiích.

SmartBlock DUO je stavebnice, kde jednotlivé kostičky lze spojovat pomocí propracovaného systému zámků v libovolné tvary. Vyznačuje se velmi kvalitním zpracováním, použitím prvotřídních a certifikovaným materiálů.

Hlavolam obsahuje následující herní prvky.

  • úvod do základů geometrie
  • tvarová představivost
  • trpělivost a vytrvalost

A právě díky těmto vlastnostem, hra získala mnoho světových mezinárodních ocenění. Proto ji využívá mnoho vzdělávacích center a výukových institucí.

 

CÍL HRY:

  • Pochopit základní pravidla pro kombinaci různých tvarů a díky nim se učit efektivně využívat logické myšlení u dětí.
  • Základní tvary obsažené ve hře dovolují vytvořit až 36 tisíc různých řešení. Nechte děti vyzkoušet, že daný úkol lze vyřešit několika různými způsoby 
  • Je zde plno obtížných i snadných zadání. Díky tomu se děti mohou naučit vytrvalosti a houževnatosti, které pak uplatní ve svém budoucím životě.


POČET HRÁČŮ: 1-2


PŘÍPRAVA HRY:
Nejdříve je třeba sestavit 12 základních herních tvarů, tak jak je zobrazeno na přiložené ilustraci č.1 Dalším krokem je sestavení hrací plochy o rozměru 14x7 kostiček, případně menších (tak jak je vyobrazeno dále), pro nižší obtížnost zadání.

 

Pomáhá dětem pochopit základy geometrie a prostorové představivosti. Díky tomu jej používá řada vzdělávacích zařízení jako výukovou pomůcku. Hra
získala mnoho ocenění v celém světě. Variabilní obtížnost úloh pak dovoluje vybrat pro děti úměrné zadání jejich věku a schopnostem. Doporučený věk 3 – 8 let

Rozměry : 19,5 cm x 5 cm x 34 cm

Váha : 0,65 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: SMARTBLOCK DUO
Hmotnost: 0.65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.