SmartBlock DUO 196ks - plastový box

Kód: KAT196
Neohodnoceno
Značka: Smartblock
1 295 Kč 1 070 Kč bez DPH
Expedujeme do 24 hodin

Hlavolam a stavebnice v jednom !

 Doporučený věk od 3 – 8 let

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SmartBlock DUO je stavebnice, kde jednotlivé kostičky lze spojovat pomocí propracovaného systému zámků v libovolné tvary. Vyznačuje se velmi kvalitním zpracováním, použitím prvotřídních a certifikovaným materiálů.

Obsahuje hlavolam KATAMINO !

 

KATAMINO je celosvětově známý hlavolam. Hráči musí pro dokončení úlohy použít různé tvary kostiček. Zároveň je možné tuto sadu použít jako stavebnici pro volné skládání tvarů a staveb. Příklady najdete na fotografiích.

Hlavolam obsahuje následující herní prvky.

  • úvod do základů geometrie
  • tvarová představivost
  • trpělivost a vytrvalost

A právě díky těmto vlastnostem, hra získala mnoho světových mezinárodních ocenění. Proto ji využívá mnoho vzdělávacích center a výukových institucí.

 

CÍL HRY:

  • Pochopit základní pravidla pro kombinaci různých tvarů a díky nim se učit efektivně využívat logické myšlení u dětí.
  • Základní tvary obsažené ve hře dovolují vytvořit až 36 tisíc různých řešení. Nechte děti vyzkoušet, že daný úkol lze vyřešit několika různými způsoby 
  • Je zde plno obtížných i snadných zadání. Díky tomu se děti mohou naučit vytrvalosti a houževnatosti, které pak uplatní ve svém budoucím životě.


POČET HRÁČŮ: 1-2


PŘÍPRAVA HRY:
Nejdříve je třeba sestavit 12 základních herních tvarů, tak jak je zobrazeno na přiložené ilustraci č.1 Dalším krokem je sestavení hrací plochy o rozměru 14x7 kostiček, případně menších (tak jak je vyobrazeno dále), pro nižší obtížnost zadání.

 

Pomáhá dětem pochopit základy geometrie a prostorové představivosti. Díky tomu jej používá řada vzdělávacích zařízení jako výukovou pomůcku. Hra
získala mnoho ocenění v celém světě. Variabilní obtížnost úloh pak dovoluje vybrat pro děti úměrné zadání jejich věku a schopnostem. Doporučený věk 3 – 8 let

Rozměry : 28 cm x 19 cm x 14,5 cm

Váha : 1,3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: SMARTBLOCK DUO
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.